سوالات متداول

خیر، محصولات نیوشا به صورت بازاریابی عرضه می شوند و شما حتماً باید از نمایندگان رسمی فروش خرید کنید.

درصورتی که چای سبز در دمای کمتر از ۳۰ درجه و به دور از اکسیژن و نور باشد به آسانی فاسد و کهنه نمی شود. دمای بالاتر از ۳۰ درجه نیز برای نگهداری چای سبز مناسب نیست.

برای هر دمنوش یا چای کیسه ای حدود ۱۷۰ میلی لیتر آب نیاز است.

چای سبز می بایست در دمای ۷۵ الی ۸۵ درجه سانتیگراد به مدت ۳ الی ۵ دقیقه دم بکشد، اگر بیشتر در دمای بالا نگه داری کنید تلخ خواهد شد.

شخص A با شخص B کاملا می توانند متفاوت باشند و این موضوع در گستره دنیای دمنوش ها نیز صدق می کند. در اغلب موارد، واضح بودن کاهش اشتها، ۲ الی ۵ روز از زمانی که دوره لاغری خود را شروع میکنید طول می کشد. اما اگر پس از این ۵ روز هم کاهش اشتها شروع نشود (درصورت رعایت کردن مدت دم کشیدن دمنوش و فاصله آن با وعده غذایی)، به یکی از دلایل زیر می تواند باشد.

  • این امکان وجود دارد که شما به سلیقه خود وعده های غذایی اصلی را حذف کردید. باید تاکید کنم که خوردن وعده های غذایی اصلی، مخصوصاً صبحانه (ترجیحا حاوی پروتئین گیاهی و فیبرر برای جلوگیری از اشتهای کاذب) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
  • این امکان وجود دارد که سیستم گوارش شما در چرخه خوبی نبوده است، و غذا ها را به صورت کامل هضم نمی کردید. حالا با استفاده کردن دمنوش های لاغری دستگاه گوارش دوباره به حالت نرمال خود برگشته است. غذا ها زودتر هضم می شوند، یبوست ندارید و معده و روده سریع تر خالی می شوند. پس شما احساس گرسنگی می کنید، این یک احساس موقت است و تا هفت روز بعد نهایتاً برطرف خواهد شد.
  • یک احتمال دیگر که باید ذکر کنم این است که با نوشیدن بعضی از دمنوش ها مانند دمنوش بلوبری، سوخت و ساز بدن شما بالا می رود و حرارت بدن افزایش می یابد. در این مورد به دلیل تغذیه بهتر سلولهای بدن موجب کاهش اشتها می شود، اما این ممکن است در بعضی افراد هم کاملا برعکس باعث افزایش اشتها گردد. وقتی این حالت رخ دهد فرد به سرعت کاهش سایز پیدا خواهد کرد، می توان برای کنترل کردن اشتها در این دوران به مدت ۷ روز در وعده های غذایی خود از میوه ها و سالاد ها بیشتر بهره برد. اگر به خوردن شیرینیجات تمایل زیادی دارید، باید به مدت ۲۰ الی ۴۰ روز از هات چاکلت دارک استفاده نمایید تا میل شما کاملاً کنترل شود.

شرکت نیوشا با بیش از ۹ سال سابقه تولید محصول و فعالیت دارای مجوز سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد کشور ، وزارت صنعت معدن و تجارت و دارای تاییدیه هایی مانند iso9001 , iso22000 و haccp از شرکت TÜV NORD آلمان می باشد.

 

اطلاعات بیشتر و دیدن تمام مجوز ها

بله ، محصولات شرکت نیوشا ۱۰۰% گیاهی بوده و بدون هرگونه مواد نگهدارنده تولید و بسته بندی می شوند. به همین دلیل است که خواص آنها به صورت کامل حفظ می شوند.

قیمت تمامی محصولات روی آنها چاپ شده است. وب سایت دمنوشا به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات شرکت نیوشا کاملاً به قوانین و اخلاق پایبند است و همه محصولات را به قیمت مصرف کننده (چاپ شده روی محصول) عرضه می کند.

مشاورین دمنوشا، طی آموزش و کسب سالها تجربه از تعداد بسیار زیادی ارباب رجوع توانسته اند، در طب سنتی و علم دمنوش های گیاهی دانش کافی برای مشاوره دادن و معرفی بهترین پک لاغری و سلامتی مناسب هر شخص به دست بیاورند.

خیر ، استفاده هر دمنوش زمان خاص خود را دارد و ممکن است بعضی از دمنوش های درمانی برای سن ، جنسیت ، طبع بدن ، بیماری های زمینه ای و بسیاری موارد دیگر مناسب نمی باشند. پس شما برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید با مشاورین وب سایت دمنوشا صحبت کنید که کاملاً رایگان است.

خیر، به دلیل اینکه پشتیبانان وب سایت در طول دوره با افراد درارتباط هستند، آمار موارد بهبود یافته و لاغر شده موجود است و به صورت میانگین ۸۸% افراد نتیجه مطلوب را می گیرند. بیشتر افرادی هم که نتیجه نگرفته اند مشکل کار از رعایت نکردن روال و اصول توضیح داده شده توسط مشاورین وب سایت است.

هر پک لاغری توسط پشتیبان ها متناسب با بدن و شرایط شما چیده خواهد شد و پشتیبان های حرفه ای وبسایت دمنوشا مسیرهای لاغری را با افراد زیادی طی کرده اند، هیچ جای نگرانی وجود ندارد فقط کافیست توصیه های پشتیبان خود را انجام دهید و در طی دوره با پشتیبان در ارتباط باشید.