درباره دمنوشا

به نام خدا

وبسایت دمنوشا در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ توسط فرهاد فعال متولد شده است. هدف از ایجاد آن ارائه مطالب مفید ، علمی و بروز است ، به عنوان یک پایگاه سلامتی با استفاده از طب سنتی و محصولاتی کاملا گیاهی کاربران و مشتریان گرامی بتوانند سلامتی خود را بهبود ببخشند و بسیاری از مشکلاتشان حل شود. 

این وبسایت برای نشان دادن وجه تمایز خود با وبسایت های بی پایه و اساسی که محوریت کارشان گمراه کردن مشتری و فروختن محصولات غیراصل و بی کیفیت است، برای دریافت مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نموده و در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ایران ثبت و تایید شده است. برای مشاهده مجوز کلیک کنید

 

درباره محصولات نیوشا

شرکت نیوشا به منظور تولید محصولات ۱۰۰% گیاهی در سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز کرد. برند نیوشا محصولات خود را با آخرین تکنولوژی ها و بالاترین سطح کیفی و بهداشتی تولید میکند. که مشتریان پروپاقرص آن از تمامی کشور ها خرید خود را می توانند انجام دهند.

نیوشا دارای دارای مجوز سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد کشور ، وزارت صنعت معدن و تجارت و دارای تاییدیه هایی مانند iso9001 , iso22000 و haccp از شرکت TÜV NORD آلمان می باشد.

درباره نیوشا بیشتر بدانید

 

طب سنتی

محصولات گیاهی و طب سنتی پایه علم پزشکی امروز است، همه ما از صمیم قلب به آن اعتقاد داریم و از گیاهان دارویی بخصوص دمنوش های گیاهی بارها برای مشکلات مختلف خود و اطرافیانمان بهره برده ایم.

 

درباره پکیج های سلامتی

با توجه به اینکه تمامی محصولات به صورت بهداشتی و ۱۰۰% گیاهی تهیه و بسته بندی می شوند، و با در نظر گرفتن پر کردن دوز مصرف دقیق و درست توسط متخصصان این حوزه میتوان نتیجه گرفت که اگر محصولات درست به اندازه و در برنامه نوشیدن دقیق و اصولی پایه ریزی شود میتواند بهبود و حتی درمان بسیاری از دردها ، بیماری ها و اضافه وزن افراد را حاصل کند.
ما با بیش از ۱۰ سال تجربه با استناد بر طب سنتی و علم روز دنیا درباره گیاهان در مصرف و توصیه آن به افراد مختلف توانسته ایم نتایج حیرت انگیزی کسب کنیم. به طوری که بسیاری از افراد با استفاده از پکیج های سلامتی و لاغری که بر مبنای دمنوش های نیوشا است به نتایج دلخواه خود رسیده اند و ما را به اطرافیان خود معرفی می کنند. هیچ چیز با ارزش تر از رضایت مشتریان گرامی ارزشمند نخواهد بود.